Karol BieńProjectsKim jestem


KB

Projektowanie graficzne to moja pasja oraz możliwość spełnienia artystycznego i zawodowego. W pracy najważniejszy dla mnie jest przekaz projektu. Jestem fanem prostoty i minimalizmu, który zbytnio nie przesłania istoty oraz funkcji, jaką ma spełniać projekt. Dzięki temu wzrasta klarowność przekazu, co z kolei pomaga w procesie szybkiej komunikacji wizualnej między projektem a osobą, do której jest on skierowany.
Taka charakterystyka prac ma wpływ również na ich oryginalność i odmienność wobec ogólnego nagromadzenia kolorów, treści i bodźców emocjonalnych, jakimi człowiek jest atakowany
z każdej strony w dzisiejszym świecie marketingu. Delikatność i wysublimowanie w doborze środków artystycznych to jeden z wiodących trendów w nowoczesnym designie na całym świecie.


Czym się zajmuje

Projektowanie grafiki użytkowej daje olbrzymie spektrum działania, to projektowanie przekazu informacji, część procesu kreowania wizerunku marki, element atrakcyjnej komunikacji, a także sposób na wypowiedź artystyczną.

+ logotypy,
+ branding, znaki firmowe, wizytówki,
+ broszury, banery reklamowe,
+ plakaty,
+ ilustracje,
+ layouty,
+ grafika edytorska,
+ projekty DTP,
+ opakowania,
+ projektowanie na potrzeby internetu,
+ i wiele innych aspektów grafiki użytkowej.

W pracy nie ograniczam się tylko do komputera. Wykorzystuję także rysunek, malarstwo czy fotografię. Inspiracji do pracy szukam również po przez swoje zainteresowania, lubię czasem pobiegać po lesie, rower i jego wartości nie są mi obce, ulegam przyjemnościom, jakie daje mi czynne uprawianie sportu, turystyki, obcowania z kulturą, czy mojej wielkiej pasji, jaką jest muzyka, to również wspaniałe źródło inspiracji.
Nie skupiam się tylko na jej słuchaniu gdyż jestem osobą grającą na instrumentach klawiszowych oraz gitarze, korzystam również z możliwości, jakie daje zabawa dźwiękiem za pomocą komputera.


KontaktKarol Bień
kontakt@karolbien.com
tel: +48 662.74.7777

Facebook
Cargo
Flickr
500px
Sundcloud

Portfolio
© 2011 KAROL BIEŃ. All rights reserved. Designed by KAROL BIEŃ | HTML + CSS kontakt@karolbien.com